Patternkit (9.1.1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
