Patternkit (9.1.1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Blocks
mn: Хавтангууд
