Patternkit (9.1.1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Blocks
sq: Blloqet
