Patternkit (9.1.1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Pattern
sr: Образац

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Block description
sr: Опис блока

en: Dependencies
sr: Зависности

en: The custom block ID.
sr: <em>ID</em> прилагођеног блока.

en: Custom block ID
sr: <em>ID</em> прилагођеног блока

en: Text with text format
sr: Текст и формат текста

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sr: %type: @message у %function (линија %line у %file).
