Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Never
bg: Никога

en: Other
bg: Други

en: Video image
bg: Видео изображение
