Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Never
da: Aldrig

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: End
da: Slut

en: Other
da: Anden

en: Both
da: Begge

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Image path
da: Billedesti
