Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Never
gl: Nunca

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Other
gl: Outro

en: Both
gl: Ambos

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Debug
gl: Depuración

en: Autoplay
gl: Reproducción automática
