Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Never
km: កុំ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
