Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Never
oc: Pas jamai

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: End
oc: Fin

en: Other
oc: Autre

en: Both
oc: Los dos

en: Debug
oc: Depuracion
