Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Never
sk: Nikdy

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Other
sk: Ostatné

en: Both
sk: Oba

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Image path
sk: Cesta k obrázku

en: Debug
sk: Ladenie
