Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Never
hy: Երբեք

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
