Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Mute
kn: ಮೂಕ
