Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Never
lt: Niekada

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Other
lt: Kiti

en: Both
lt: Abu

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Debug
lt: Derinimas
