Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Never
nl: Nooit

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Other
nl: Andere

en: Both
nl: Beide

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Image path
nl: Afbeeldingspad

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Mute
nl: Dempen
