Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Never
uk: Ніколи

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Other
uk: Інше

en: Both
uk: Все

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Image path
uk: Шлях до зображення

en: Debug
uk: Зневадження

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Ratio
uk: Співвідношення

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Video image
uk: Відео
