Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Never
be: Ніколі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Start
be: Пачатак

en: Other
be: Іншыя

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
