Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Never
cs: Nikdy

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Other
cs: Jiné

en: Both
cs: Obojí

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Image path
cs: Ceska k obrázku

en: Debug
cs: Ladění

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky
