Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Never
cy: Byth

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: Other
cy: Arall

en: Both
cy: Y ddau
