Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Never
es: Nunca

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Other
es: Otro(s)

en: Both
es: Ambos

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Image path
es: Ruta de la imagen

en: Debug
es: Depurar

en: Autoplay
es: Auto reproducir
