Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Never
ro: Niciodată

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: End
ro: Sfârşit

en: Other
ro: Altele

en: Both
ro: Ambele

en: Image path
ro: Calea către imagine
