Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Never
sv: Aldrig

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Other
sv: Övriga

en: Both
sv: Båda

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Image path
sv: Bildsökväg

en: Debug
sv: Felsök

en: Ratio
sv: Förhållande

en: Video image
sv: Videobild
