Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Never
ast: Nunca

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Other
ast: Otru
