Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Debug
bn: ডিবাগ
