Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Never
nn: Aldri

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Other
nn: Andre
