Pause Player the videoplayer (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Other
bo: གཞན

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
