Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Other
et: Muu

en: Both
et: Mõlemad

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Debug
et: Siluma

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine
