Pause Player the videoplayer (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Start
hi: शुरू

en: End
hi: समाप्त

en: Other
hi: अन्य

en: Both
hi: दोनों

en: Debug
hi: डिबग
