Pause Player the videoplayer (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Never
hu: Soha

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Other
hu: Egyéb

en: Both
hu: Mindkettő

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Image path
hu: Képfájl útvonala

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás
