Pause Player the videoplayer (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: None
no: Ingen

en: Default
no: Standard

en: Never
no: Aldri

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: End
no: Slutt

en: Other
no: Annet

en: Both
no: Begge

en: Image path
no: Bildesti

en: Debug
no: Feilsøk

en: Autoplay
no: Spill av automatisk
