Paxton (3.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Custom
ar: مخصص

en: Highlighted
ar: مبرز
