Paxton (3.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: content
ca: contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Highlighted
ca: Destacat
