Paxton (3.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: content
cs: obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
