Paxton (3.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: content
sk: obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Custom
sk: Vlastná

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
