Paxton (3.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: content
tr: içerik

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
