Paxton (3.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Page Title
az: Səhifə başlığı
