Paxton (3.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: content
be: змест

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Banner
be: Банэр

en: Highlighted
be: Выдзелены
