Paxton (3.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: content
da: indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Custom
da: Tilpasset

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet
