Paxton (3.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: content
el: ύλη

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
