Paxton (3.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: content
et: sisu

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Custom
et: Kohandatud

en: Banner
et: Bänner

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü
