Paxton (3.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: content
fi: sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.
