Paxton (3.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: content
gl: contido

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Highlighted
gl: Resaltado
