Paxton (3.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Custom
he: מותאם

en: Banner
he: באנר

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר
