Paxton (3.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Help
hi: मदद

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Page Title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Content Bottom
hi: सामग्री नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
