Paxton (3.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: content
hr: sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Highlighted
hr: Istaknuto
