Paxton (3.0.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: content
hu: tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Front Page Slideshow
hu: Főoldali diavetítés

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Google plus Link
hu: Google+ hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Pinterest Link
hu: Pinterest hivatkozás
