Paxton (3.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: content
id: konten

en: Help
id: Bantuan

en: Custom
id: Tersuai

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri
