Paxton (3.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: content
is: innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Custom
is: Sérsniðið
