Paxton (3.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: content
it: contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Custom
it: Personalizzato

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato
