Paxton (3.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Custom
ja: カスタム

en: Banner
ja: バナー

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Highlighted
ja: ハイライト
