Paxton (3.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
